Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

hasici-svojkov

Mladí hasiči - Hra Plamen Zákupy 04/2019

116 fotek 27.4.2019 - zobrazení
Dalšího kola hry „Plamen“ se v Zákupech zúčastnila většin dětí z kroužku mladých hasičů. Historicky poprvé zde za SDH Svojkov soutěžily i děti ze sousedního Sloupu v Čechách. I přes velmi chladné a deštivé počasí se pořadatelům podařilo zajistit bezpečný průběh soutěže. Svojkovští soutěžili v následujících disciplínách – štafeta 60x40 (starší a mladší), štafeta 400m CTIF (starší a mladší), běh na 60m (jednotlivci) a požární útok 20m (přípravka jednotlivci). Děti se umístily ve všech disciplínách zhruba v polovině pole. Jejich nadšení ze soutěžení opět nabilo vedoucí mládeže a potvrdilo význam jejich snahy :-)

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron