Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

hasici-svojkov

Mladí hasiči u Báňských záchranářů 01/2019

56 fotek 30.1.2019 - zobrazení
Naši mladí hasiči si dnes zahráli na báňské záchranáře. Několikapatrový profesionální polygon v Hamru na jezeře se na více jak jednu hodinu proměnil v dětskou prolézačku.
Děti si zde vyzkoušely, kudy všudy se musí protáhnout dospělí záchranáři, když se stane neštěstí v hlubokém podzemí. Základními body nácviku v neznámém prostředí byla disciplina, komunikace, orientace ve složitém terénu, hlídání kamaráda a vzájemná pomoc při překonávání překážek. Součástí nácviku byl i pohyb v "nekonečné" trubce, či bezpečné klesání po soustavě žebříků. Děti byly tak nadšené, že absolvovaly trasu až třikrát a nechtělo se jim domů :-)
Bylo nádherné sledovat, jak si děti navzájem pomáhaly ...

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron