Název

Popis

Starosta našeho SDH, pan Sedlák navázal právě před rokem kontakt s rodinou, která žije ve Spojených státech amerických a působí u dobrovolných hasičů města Fairview Rural v Severní Karolíně (otec rodiny je členem tamní výjezdové jednotky). Stalo se tak při našem loňském zásahu ve spodní části katastru obce Svojkov, kdy skupina dětí na prázdninách v Čechách obdivovala naši techniku. Tehdy proběhlo první společné focení, výměna kontaktů a předání několika drobností od svojkovských hasičů.
Dnes se všichni opět sešli, tentokrát ve svojkovské zbrojnici. Při přátelské diskuzi jsme byli obdarováni památeční mikinou, originální nášivkou a přáním s fotografií.

Tímto děkujeme zástupcům dobrovolných hasičů v Severní Karolíně !!!

Období

• 23 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat